Pozycjonowanie

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest procesem, którego celem jest umieszczenie danej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania na zadaną frazę.

Przykładowo jeśli pozycjonujemy na frazę 'samochody' to naszym celem być na pierwszym miejscu od góry w Google. Na hasło 'motory' już nie będziemy tak wysoko o ile się pozycjonować nie będziemy.

Jak wygląda proces pozycjonowania?

 

Od strony klienta

Klient wysyła do nas słowa na, które chciałby być pozycjonowany oraz adres strony, która chce pozycjonować. My wysyłamy ofertę. Podpisujemy umowę.

Od strony pozycjonera

Po wycenie i podpisaniu umowy zespół pozycjonerów oraz copywriterów zabiera się do pracy. tworzone są dziesiątki unikalnych opisu działalności danej firmy lub tematy pokrewne, które następnie umieszczane są w katalogach stron - bardzo często płatnych. Tematyczne artykuły umieszczane są na blogach tematycznych. Wszystko jest linkowane między sobą. Im trudniejszy temat tym ciężej o dobre linki, które są bardzo cenne. Te wszystkie opłaty są po naszej stronie.

Tak zbudowana struktura napędza Twoją stronę internetową.

Dlaczego tak drogo?

Drogi kliencie musisz sobie uświadomić, że pozycjonowanie to nie jest kilka kliknięć jakiegoś informatyka przy komputerze. To praca zespołowa z kosztami w postaci zatrudnienia osób do pisania tekstów, osób do wklejania tego w różne miejsca w sieci, opłatami za umieszczenie tych tekstów, opłatami za serwery czy adresy internetowe. To wszystko dość złożony organizm, który będzie napędzał Twoją witrynę.

Niestety, ale nie ma nic tanio a dobrze. Poprzez specjalizację w pozycjonowaniu zdobyliśmy unikalne techniki dzięki, którym możemy proces trochę przyspieszyć, a co za tym idzie zrobić go nieco taniej. Nasze stawki są naprawdę bardzo uczciwe. Nie wierz aukcjom allegro o wpisach do tysiąca katalogów za 10zł. To nic nie daje, a wręcz szkodzi. Jak szkodzi? Linki ze słabych jakościowo stron mogą depozycjonować Twoją stronę. Bądź tego świadom.

Kontakt

Jeśli masz jakieś wątpliwości zadzwoń na 697 715 200 lub skontaktuj się poprzez formularz w dziale kontakt.

stat4u